Van den Berk Baumschulen
choose your language:
 

Auftragsverwaltung

joanita-van-den-berk-1 

Joanita van den Berk
Auftragsverwaltung
joanita@vdberk.nl
tel.  +31 (0)413 - 480 463 

yvonne-van-krieken Yvonne van Krieken
Auftragsverwaltung
yvonne@vdberk.nl
tel.  +31 (0)413 - 480 492 
saskia-de-wit Saskia de Wit
Auftragsverwaltung
saskia@vdberk.nl
tel.  +31 (0)413 - 480 466 
b-bel-naber Bärbel Naber
Verwaltung Van den Berk Rhododendron GmbH
rhododendron@vdberk.de
tel.   +49 (0)448 3930 5013
fax.  +49 (0)448 3930 5014
rian-oppersklein Rian Oppers
orderadministratie
rian@vdberk.nl
tel.  +31 (0)413 - 480 463
sierke-klein-koerkamp_3 Sierke Klein Koerkamp
orderadministratie
sierke@vdberk.nl
tel.  +31 (0)413 - 480 463
Einen Augenblick Geduld bitte